icon

Konsulting IT

Zmiejsz ryzyko inwestycji w Twój produkt cyfrowy

Consulting IT
icon1

PoC development

Niemożliwe stało się możliwe

undefined - undefined

Nie jesteś pewien czy coś jest technicznie możliwe do zrealizowania? Zrobimy dla Ciebie Proof of Concept, aby to sprawdzić.

icon3

Zarządzanie projektami IT

Twoje projekty w dobrych rękach

undefined - undefined

Nie musisz odpowiadać na dziesiątki maili ani przełączać się pomiędzy nieskończoną ilością arkuszy kalkulacyjnych, aby realizacja Twoich projektów była na właściwych torach. Wesprzemy Cię w zarządzaniu projektami IT, a Ty będziesz mógł skupić się na prowadzeniu swojego biznesu, bez obaw, że tracisz nad czymś kontrolę. 

 

 

icon5

Branding

Broszury i landing page dla twojej aplikacji

undefined - undefined

Wiemy, że software house zazwyczaj nie zna się na marketingu, dlatego nie jest w stanie przygotować brandingu, identyfikacji wizualnej, projektu landing page, materiałów marketingowych czy explainer video, choć zazwyczaj ma największą wiedzę na temat aplikacji, którą tworzy. Dlatego w Sagiton jesteśmy w stanie przygotować to wszystko za Ciebie, abyś miał pewność, że Twoja komunikacja marketingowa jest spójna z Twoją aplikacją / sytemem IT.

icon2

IT Consulting

Kiedy nie wiesz od czego zacząć

undefined - undefined

Nie wiesz od czego zacząć? Pomożemy Ci wyznaczyć cele biznesowe i określić obszary, które należy zoptymalizować.  Podpowiemy w wyborze narzędzi i technologii IT.  Kompleksowo doradzimy w każdej fazie projektowej. Zaproponujemy innowacyjne rozwiązania, które będą odpowiedzią na Twoje potrzeby. 

icon4

UX / UI

Użytkownik jest zawsze w centrum

undefined - undefined

Pozwól nam zadbać o intuicyjność i łatwość obsługi Twojej aplikacji.

icon6

MVP/Startup development

NIE MUSI BYĆ IDEALNIE OD SAMEGO POCZĄTKU

undefined - undefined

Powierz nam stworzenie podstawowej wersji Twojego produktu Web/Mobile (Minimum Viable Product - MVP), przy jednoczesnym zachowaniu jego kluczowych funkcjonalności. Dzięki temu będziesz w stanie skonfrontować zaproponowane wartości z wczesnymi klientami (tzw. early adopters) lub z segmentem klientów, a nawet zacząć generować zysk zanim postanowisz zainwestować więcej czasu i wysiłku. W wyniku dokonanych iteracji i po potwierdzeniu słuszności podstawowej wersji produktu, zyskuje on optymalną formę dostosowaną do specyfiki rynku (Product/Market Fit - PMF).

Potrzebujesz pomocy w zakresie doradztwa informatycznego?