icon

IT Outsourcing / Nearshoring

Czy potrzebujesz specjalistów IT?

Outsourcing IT / Nearshoring
icon1

Outsourcing specjalistów IT

Pomożemy Ci stworzyć zespół, który wesprze Twoje projekty IT

undefined - undefined

Gdy prowadzisz projekt i potrzebujesz zwiększyć zdolności zespołu programistów, ta usługa jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Możesz zwiększyć potencjał swojego zespołu zarówno w opcji krótko, jak i długoterminowej. Wystarczy dać nam znać, jakiego rodzaju specjalisty IT szukasz, a my wybierzemy kandydata, który pasuje do wymaganego przez Ciebie profilu.

icon3

Delivery Manager

Twój własny, bezpłatny doradca ds. projektu

undefined - undefined

Zawsze, gdy zamawiasz pojedynczy zasób lub cały zespół, przydzielamy Tobie Delivery Managera, który działa jak Twój osobisty concierge. Zadaniem Delivery Managera jest zaspokojenie wszystkich Twoich potrzeb związanych z projektem IT, który dla Ciebie realizujemy. Począwszy od weryfikacji Twojej satysfakcji, po optymalizację procesu realizacji projektu. Usługi Delivery Managera są całkowicie bezpłatne.

icon5

Wybór kandydatów

Jak znaleźć najlepszych specjalistów IT do swojego projektu

undefined - undefined

Nie zawsze może być dla Ciebie jasne, która konfiguracja kandydatów najlepiej sprawdza się w danym projekcie. To zawsze zależy od aktualnego etapu projektu, technologii, współpracy z innymi członkami zespołu, strefy czasowej, terminów, stosunku utrzymania do rozwoju nowych funkcji i wielu innych. Dlatego, aby zapewnić Ci najbardziej odpowiednie zasoby IT, które gwarantują wydajność i efektywność kosztową, na początku skupiamy się na pełnym zrozumieniu Twoich potrzeb i celów biznesowych. Na podstawie tych danych proponujemy nie tylko kandydata, ale także strategię outsourcingu, która jest bardzo ważna, zwłaszcza gdy potrzeba więcej zasobów IT.

icon2

Team leasing

Potrzebujesz zespołu do swojego kolejnego projektu

undefined - undefined

Potrzebujesz zespołu specjalistów IT, którzy znają się i wiedzą jak ze sobą współpracować, aby efektywnie zrealizować projekt IT? Skorzystaj z naszej usługi team leasingu, która pozwala wybrać cały zespół ekspertów IT z szerokiego grona programistów, testerów, projektantów UX/UI, analityków biznesowych, project managerów i devopsów.  

icon4

Outsourcing z gwarancją

Zmniejsz ryzyko inwestycji w projekt IT

undefined - undefined

Chcesz mieć pewność, że ptrzymasz produkty i usługi wysokiej jakości? Zawsze możesz sprawdzić opinie swojego potencjalnego przyszłego partnera na Clutch lub zobaczyć referencje od jego klientów, jednak w końcu to Ty jesteś tym, który ryzykuje najwięcej. Dlatego chcemy pomóc Państwu dokonać właściwego wyboru, pomagając zmniejszyć ryzyko i zapewniając zestaw gwarancji.

Potrzebujesz stworzyć zespół, który wesprze Twoje projekty IT?